PAF Info

o PAFu

PAF je olomoucká kulturní platforma zabývající se filmem a současným uměním. V roce 2000 byl poprvé uspořádán stejnojmenný festival PAF – Přehlídka animovaného filmu, který je nejstarším festivalem věnujícím se fenoménu animace v České republice. Od roku 2002 se festival koná každoročně v Olomouci v Uměleckém centru Univerzity Palackého, od svého patnáctého ročníku jako PAF Přehlídka filmové animace a současného umění. Nový název odráží specifické zaměření festivalu, který se ve své dramaturgii dlouhodobě věnuje širokému pojetí fenoménu animace v kontextu kinematografie a vizuálního umění.

Mezi hlavní aktivity PAFu v současnosti patří editorská, publikační a nakladatelská činnost v rámci vlastních edičních řad, prezentace českého audiovizuálního umění, příprava kurátorských výstav, projekcí, workshopů a seminářů a celoroční kurátorská činnost.

kontakt

PAF Olomouc 2018
Přehlídka filmové animace a současného umění
+420 732 475 173

obecné dotazy: info@pifpaf.cz
kontakt pro média: media@pifpaf.cz
kontakt na soutěž Jiné vize: jinevize@pifpaf.cz

festivalová adresa
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění
Umělecké centrum UP
Univerzitní 3, 771 80 Olomouc

korespondenční adresa a fakturační údaje
PAF, z.s., Wurmova 7, 779 00 Olomouc
IČO 266 10 892, DIČ CZ266 10 892

festivalový tým

Alexandr Jančík
ředitel
+420 732 475 173
alexandr@pifpaf.cz

Markéta Polášková
produkce
+420 604 375 320
marketa@pifpaf.cz

Martin Mazanec
kurátor
+420 605 037 318
martin@pifpaf.cz

Marie Meixnerová
kurátorka
+420 608 754 730
meix@pifpaf.cz

Jiří Neděla
kurátor
+420 776 800 162
jirka@pifpaf.cz

Nela Klajbanová
kurátorka
+420 724 349 167
nela@pifpaf.cz

Max Dvořák
PR & Press
+420 606 381 616
max@pifpaf.cz

Veronika Zapatová
PR & Press
+420 734 312 990
veronika@pifpaf.cz

Jan Tomšů
koordinátor techniky
+420 605 175 945
technika@pifpaf.cz

Nela Beislová
koordinátorka štábu
+420 773 833 577
staff@pifpaf.cz

Tereza Píchová
guest service
+420 777 894 886
guestservice@pifpaf.cz

press

hlavni-tiskova-zprava-paf-olomouc-2018_doc

hlavni-tiskova-zprava-paf-olomouc-2018_pdf

Presskit k TZ.

V případě dalších dotazů nás laskavě kontaktuje na mailu media@pifpaf.cz nebo telefonicky na čísle +420 606 381 616

partneři

festival podpořili

partneři

hlavní mediální partneři